Krycie dachów z firmą Traffic Białystok

Firma Traffic już od ponad 25 lat tworzy produkty najwyższej jakości doceniane w całej europie. Lata doświadczenia oraz bogaty park maszynowy umożliwiają naszym klientom wybór produktów, które przez długie lata będą spełniać swoje funkcje. Chcąc oferować naszym klientom najwyższa jakość obsługi, oferujemy Państwu nie tylko zaopatrzenie w materiały, ale i również profesjonalne usługi dekarskie i specjalistyczne. Dowiedz się, jak możemy pomóc zapewnić Ci dach nad głową!

Usługi na najwyższym poziomie

Tysiące zadowolonych klientów świadczą o jakości. W naszej ofercie znajdą Państwo różne rodzaje blach, blacho dachówek oraz akcesoriów, ale nie tylko! Rekomendujemy również wykonawców, dzięki którym macie Państwo pewność, że projekt od początku do końca będzie zrealizowany przez ekspertów z wykorzystaniem najwyższej klasy materiałów. Współpracujemy z najlepszymi, dzięki czemu mamy pewność, że nasze blacho dachówki przetrwają najcięższe próby.

Kogo polecamy?

Przez lata współpracowaliśmy z wieloma podwykonawcami. Dzięki temu znamy realia rynku i wiemy, jak doradzić naszym klientom najlepsze wyjście z danej sytuacji. Nasi przedstawiciele z chęcią doradzą Państwu nie tylko jakie materiały wybrać, ale i również która firma w okolicy będzie w stanie wykonać dany projekt najlepiej. Dachy spełniają wiele funkcji a ich odpowiednie wykonanie nie tylko zapewni walory estetyczne, ale i wytrwałość na lata. Warto, by zainwestowane pieniądze nie zostały wyrzucone w błoto.

Podstawą przy naszych rekomendacją jest:

  • Posiadanie certyfikatu krycia dachów – Musimy mieć pewność, że tego typu prace zostaną nie tylko wykonane dokładnie, ale przede wszystkim bezpiecznie, zarówno dla pracowników jak i osób przebywających w obszarze budowy.
  • Znajomość poprzednich realizacji – Każda z rekomendowanych przez nas ekip posiada już doświadczenie, które możecie Państwo naocznie sprawdzić.
  • Czas wykonywania usługi – nie chcemy, by nasi klienci płacili za niepotrzebne przestoje. Wiemy, jak na opóźnienia w wykończeniu domu może wpłynąć brak dachu, dlatego rekomendowane przez nas zespoły podchodzą do tematu rzetelnie i konkretnie.

Chcąc wybrać jak najlepszą ekipę, zachęcamy do konsultacji z naszymi przedstawicielami. Będą oni mogli wspierać Państwa poradą od początku do końca realizacji projektu. To osoby godne zaufania i z bogatym doświadczeniem.

Jakie prace rekomendujemy?

Polecane przez nas firmy i ekipy posiadają szeroki wachlarz usług specjalistycznych. Podstawowe z nich obejmują:

  • Montaż dachów
  • montaż systemów rynnowych
  • montaż komunikacji dachowej
  • montaż okien dachowych
  • obróbka cegłą klinkierową kominów
  • odśnieżanie dachów
  • inne prace dachowe oraz ogólnobudowlane

Dzięki bogatemu doświadczeniu każda z proponowanych przez nas ekip jest w stanie zrealizować nawet najtrudniejsze zadania.

Jak wyglądają usługi związane z montażem dachu?

Podstawą przy tworzeniu dachu jest jego projekt – wykonuje się go na na podstawie rysunków, które zostały przekazane przez architekta. Jednak konstrukcja nośna to jedno, wykonanie zewnętrzne to drugie. Ważne jest, by zastosowane przez nas materiały współgrały nie tylko z funkcjonalnością domu, ale i z jego wyglądem. Zastosowanie odpowiednich wykończeń znacząco wpływa na wartości estetyczne i pozwoli nadać niepowtarzalnej duszy Państwa budynkowi. Właśnie dlatego ważne jest, aby korzystać z usług profesjonalistach, którzy swoje decyzje opierają na wieloletnim doświadczeniu. Warto również zabezpieczyć dach na przyszłość – zastosowanie odpowiednich powłok oraz precyzyjne wykonanie ocieplenia zapewnią nie tylko komfortowe warunki mieszkalne, ale i pewność, że raz wykonana instalacja starczy na kolejne dziesięciolecia.

Usługi remontowe i naprawcze

Przeprowadzenie kompleksowej naprawy dachu jest dużym wyzwaniem logistycznym. Ważne jest odpowiednie zabezpieczenie poddasza na okres remontu tak, by zarówno mieszkańcy budynku jak i sam budynek przeżyli go jak najlepiej. Podstawą jest kompleksowa ocena struktur nośnych budynku, jakości ocieplenia oraz lokalizacja ewentualnych ubytków. Na podstawie tego można rozważyć zakres remontu a niekiedy i rozbudowę poddasza. Rekomendowane przez nas zespoły pozwolą Państwu sprawnie wycenić całą usługę i przeprowadzić ją w najbardziej dogodnym dla Państwa terminie. Dokładnie ocenią jakość zastosowanych obecnie materiałów oraz sprawdzą, które z istniejących już elementów będą mogły pełnić swoje funkcje przez kolejne lata. Zachęcamy tutaj jednak, aby remont i naprawę dachu wykonać jak najbardziej kompleksowo – dzięki temu mogą być Państwo pewni, że dana konstrukcja przez kolejne dziesięciolecia będzie mogła służyć Państwu i Państwa rodzinie.

W przypadku drobnych napraw mamy możliwość zaoferowania materiałów podobnych a niekiedy i tych samych, które były użyte przy pierwotniej konstrukcji. Dzięki temu, w przypadku naprawy ubytków, nie zauważą państwo, które miejsca były poddane renowacji. Priorytetem dla nas jest bowiem najwyższa jakość oraz zadowolenie naszych klientów przez lata.

Dodaj komentarz