Tkaniny zasłonowe – indywidualny element kompozycji

Salon, sypialnia, pokój dziecięcy – każde z tych pomieszczeń wymaga starannego zaplanowania, by mogło jak najlepiej spełniać swoją funkcję. Na początku urządzania najważniejsze jest ergonomiczne rozmieszczenie mebli i oświetlenia. Dzięki zastosowaniu praktycznych rozwiązań, przestrzeń zyskuje na wygodzie i lekkości. Stylistyka pomieszczenia ostatecznie zależy jednak od zastosowanych dodatków. Tekstylia, obrazy i świeczniki budują klimat i dodają przytulności. To one sprawiają, że mieszkanie nabiera indywidualnego charakteru, a jego lokatorzy czują się w nim odprężeni. Dekorowanie przestrzeni wiąże się z odpowiedzią na szereg pytań. Mogą one dotyczyć tego jaki będzie ostateczny efekt i jakimi środkami będzie on osiągnięty. Mając już w głowie koncepcję aranżacyjną, zaczyna się poszukiwanie detali, które najlepiej wpasują się w ten plan.

Idealne dopasowanie – zasłony na metry

Producenci nie są w stanie przewidzieć wszystkich potrzeb klientów. Chociaż na rynku znajduje się mnóstwo gotowych produktów, w niezliczonych wzorach i kolorach, często nie udaje się kupić dekoracji odpowiadającej osobistym potrzebom. Staranne dobranie dużych elementów dekoracyjnych, takich jak zasłony, może wtedy sprawiać trudność. Nieodpowiedni rozmiar, niechciany sposób zawieszenia czy nieciekawy wzór mogą skutecznie zniechęcić do zakupu. Elastyczność aranżacji i większe możliwości gwarantują zasłony na metry.

Zalety tkanin zasłonowych

  • Rozmiar – tkaniny zasłonowe w wybranym wzorze czy kolorze można dowolnie przystosować do wymiaru okna, nawet jeśli będą to nietypowe skosy na poddaszu. Indywidualne podejście sprawi, że udekorowanie okien będzie bardziej profesjonalne i właściwie spełni funkcję zaciemniającą pomieszczenie. Takie zasłony zapewnią prawdziwe poczucie prywatności.

  • Wzór i kolor – zasłony będą prawdziwą ozdobą pokoju, tylko wtedy, gdy współgrają z jego stylem. Aby efekt nie rozczarował, czasem trzeba poświęcić sporo czasu na znalezienie wymarzonego fasonu. Tkaniny zasłonowe na metry i pod tym względem są niezastąpione. Producenci oferują w tym zakresie dużo większy wybór. Pozwala to zrealizować najbardziej indywidualne pomysły. Łączyć faktury i wzory, które mogą zaskakiwać, albo wręcz przeciwnie, wyciszać pomieszczenie.

  • Wykończenie – materiał na zasłony daje możliwość dowolnego wykończenia kotary. Proste, bez dodatkowych ozdobników docenią właściciele nowoczesnych wnętrz. Taśmy z ornamentami, frędzlami czy koronką znajdą zastosowanie w klasycznych pokojach. Nawet bardzo wymagający klient znajdzie tu coś dla siebie.

Tkaniny zasłonowe dedykowane są osobom wyróżniającym się kreatywnością i ceniącym indywidualne podejście. W najwyższym stopniu spełniają oczekiwania i dzięki temu, od pierwszego momentu, mogą stać się sztandarową ozdobą okna.

Artykuł powstał we współpracy z https://www.firantex.pl/pol_m_Zaslony_Zaslony-na-metry-189.html

Dodaj komentarz