Toaletka dla każdej kobiety – znajdź miejsce dla siebie i z przyjemnością wykonuj codzienny makijaż!

Toaletka jest meblem kojarzonym z elementem wyposażenia komnat księżniczek. To właśnie przy nich każdego dnia zamożne damy dbały o swoją urodę i wykonywały makijaż. Toaletki w tamtych czas nie tylko pozwalały na przechowanie kosmetyków, ale również doskonale zdobiły wnętrza nadając im luksusowy charakter.

Chociaż czasy monarchów i arystokratycznych bali przeminęły, to jednak toaletka dalej jest wspaniałym elementem wyposażenia każdego mieszkania. Większość pań marzy o posiadaniu własnej przestrzeni, którą będzie mogła wykorzystać do wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych na ciało i twarz. Właśnie dla takich kobiet została stworzona toaletka Basic!

Toaleta Basic pozwoli Ci umieścić swoje ulubione kosmetyki w jednym wygodnym i eleganckim meblu. Zgromadzisz w niej wszystkie ozdoby, akcesoria oraz urządzenia pomocne przy wykonywaniu makijażu oraz fantazyjnych fryzur. Codzienna poranna toaleta, dzięki toaletce Basic stanie się czystą przyjemnością!

Toaletka Basic nawiązuje do dawnej stylistyki, ale jest bardziej funkcjonalna. Można ją wykorzystać, jako biurko lub mebel do przechowywania kosmetyków. Toaletka Basic wykonana jest z naturalnego drewna, dzięki czemu dodaje wyjątkowego romantycznego i nowoczesnego stylu dla każdego wnętrza, a jakim się znajduje.

Charakterystyka toaletki Basic

Toaletka Basic została stworzona z myślą o kobiecych potrzebach, posiada szufladę oraz szkatułkę na kosmetyki oraz liczne dodatki. Z łatwością pomieści kremy, balsamy, pudry, pędzle, tusze, cienie i urządzenia pomocne w stylizacji. Toaletka zawiera również duże lustro, w którym sprawnie wykonasz makijaż oraz dokładnie upniesz włosy.

Toaletka Basic to produkt wprowadzony na rynek przez firmę Minko. Firma Minko działa na rynku od kilku lat i posiada swoją siedzibę na Podlasiu. To doskonały przykład rodzinnej manufaktury działającej ze ściśle określoną ideą. Zajmuje się produkcją mebli tworzonych ze starannością i precyzją. Oferowane meble łączą w sobie prostotę, minimalizm i powstają z tylko i wyłącznie z polskich tworzyw.

Kolory i materiały

Toaletka Basic jest bardzo ustawnym meblem, który z łatwością zmieści się w każdym pomieszczeniu. Dzięki wyjątkowej prezentacji odświeża wnętrze i dodaje mu klasy. Toaletki Basic posiadają specjalną szkatułkę (aksamitną lub drewnianą), w których można schować kosmetyki oraz drobiazgi. Dodatkowo wyposażona jest w pojemną szufladę, która z łatwością pomieści niezbędne urządzenia (suszarkę, szczotki do włosów, lokówki i inne).

Toaletka Basic opiera się na drewnianej konstrukcji, która gwarantuje stabilność oraz wytrzymałość. Tworzona jest z drewna bukowego lub dębowego olejowanego i posiada widoczne słoje.

Toaletkę Basic można nabyć w rozmaitych kolorach i z różnym wykończeniem. Kolor WHITE posiada gładką i półmatową strukturę, pozostałe odcienie i barwy mają wykończenie półmatowe oraz grudkowatą strukturę. Kolory blatu dostępne są w wersji tradycyjnej (paleta Minko Basic) lub Luxury.

Dodaj komentarz