Z Eko Architekturą o domkach drewnianych

Rosnąca popularność domków drewnianych na działkę producenta Eko Architektura skłoniła nas do przyjrzenia się temu zjawisku rynkowemu. Rozmowa z dyrektorem Przemysławem Balcewiczem powinna uchylić nam rąbka tajemnicy i zdradzić sekrety sukcesu, który odnosi na rynku.

Czym jest Eko Architektura i jej domki drewniane na działkę?

Eko Architektura to ktoś więcej niż kolejny producent drewnianych domków na polskim rynku. Nasza firma wyznacza trendy jeżeli chodzi o każdą kategorię domków z drewna: od wzornictwa przez technologię montażową aż po standardy obsługi klientów. Nie tylko stanowią one piękną i unikatową ozdobę działek, ale również odgrywają rolę w pełni funkcjonalnej budowli. Niezależnie od metrażu, kształtu czy stylu wybranego przez siebie domku, klient może być pewny, że jego zlecenie zostanie zrealizowane w ekspresowym tempie (od 2 do 3 tygodni od wybranego modelu) przy zachowaniu pełnego profesjonalizmu i dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Motto naszej firmy brzmi „Zestaw premium jest standardem” – nie kategoryzujemy naszych kontrahentów na „lepszych” czy „gorszych”, każdy z nich jest jednakowo ważny dla naszego przedsiębiorstwa.

Czym Eko Architektura wyróżnia się na rynku pośród konkurencji?

Przede wszystkim – jesteśmy w pełni otwarci na współpracę z klientem i realizację nawet najśmielszych planów i wizji. Chętnie podejmujemy się nowych projektów, a każdy z osobna traktujemy jako okazję do rozwoju i przygody. Jako jedyni na rynku dodajemy okna z szybami zespolonymi o najwyższej klasie szczelności w cenie całego domku drewnianego. Okna to nie jedyny benefit dołączany przez nas w standardzie zakupu: w cenie również nakładamy hydroizolację na fundament, impregnujemy podwaliny fundamentów płaskich, dodajemy zestaw deski podłogowej oraz listew przypodłogowych. Koszt takich dodatków często stanowi dodatkowe 50% wartości domków działkowych, a u Eko Architektury jest to wliczone w cenę bazową. Pamiętajmy, że zarówno konstrukcja, jak i elementy wykończeniowe i proces montażowy poddawany jest nieustannym innowacjom, toteż nasze produkty nie tylko nie obciążają portfela naszych klientów, ale i gwarantują najwyższą dostępną na rynku jakość.

Czy Eko Architektura i jej domki faktycznie są ekologiczne?

Oczywiście – każdy z naszych produktów możemy z całą pewnością określić mianem ekologicznego. Pośród najważniejszych cech naszych drewnianych domków warto zwrócić uwagę na trzy najważniejsze czynniki:

  • Naturalne wykonanie stanowi jednocześnie naturalne otoczenie – w drewnie znajduje się szereg olejków eterycznych, które nie tylko przyjemnie pachną, czym koją nasz umysł, ale również pozytywnie wpływają na drogi oddechowe, zaś przebywanie w domkach z drewna szczególnie rekomendowane jest dla alergików;
  • Wilgotne powietrze nie wpłynie negatywnie na wnętrze domku – w murowanych czy betonowych domkach wilgoć powoduje powstawanie i rozwój grzybów i pleśni, zaś w drewnianych domkach nadmiar wilgoci absorbowany jest przez drewno i oddawany wtedy, gdy powietrze wewnątrz domku stanie się nieco bardziej suche;
  • Ekologiczny proces wytwarzania domków – nie mówimy tu tylko o bezpośrednich kosztach energetycznych związanych z użytkowaniem drewnianych domków, ale i samym tworzeniem i budowaniem tego typu konstrukcji: wykorzystuje się odnawialny budulec jakim jest drewno, oszczędza się energię podczas montażu, zmniejsza się ilość potrzebnych surowców;

Jakie są koszty związane z zakupem domku drewnianego w Eko Architekturze?

Ceny naszych produktów zaczynają się już poniżej 1000 złotych, zatem oferta kierowana jest na każdą kieszeń i dla każdego wymagającego klienta. Podczas ustalania ceny bierzemy pod uwagę wielkość, powierzchnię metrażową, funkcjonalność domku, jak również lokalizację i teren, na którym taki produkt będzie położony. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa takie jak ośrodki wypoczynkowe czy tereny agroturystyczne. Oferowana cena jest kwotą finalną, zatem nasi klienci nie muszą się obawiać ukrytych kosztów czy nieplanowanych wydatków. Dostawa naszych produktów jest bezpłatna, a – jak wcześniej wspomniałem – klasa premium to u nas standard.

Po tak ciekawej garści informacji rozumiemy już, co jest kluczem do sukcesu w branży producenta domków drewnianych na działkę. Bez wątpienia, Eko Architektura znalazła złoty środek, który pozwolił połączyć wysoką jakość z niską ceną. Jeżeli to przedsiębiorstwo utrzyma swoją politykę cenowo-produkcyjną, możemy oczekiwać, że rynek domków drewnianych zostanie podporządkowany Eko Architekturze.

Pełną ofertę domów na działce znajdziecie na: domkiekoarchitektura.pl/Produkty/domki-ogrodwe-i-altany

Dodaj komentarz